Pārdodu daļu no GSOP Malta turnīra. [SOLD OUT]

Sācis Raivo39   |  1372 Views
   Parādīt
Kategorija Donkr - Pokera forumi - Finansēšana (staking)   |   Atslēgvārdi  staking, gsop, raivis un puurs
Reg: 04/10/2009
Ieraksti: 16
Raivo39 6 gadi atpakaļ
Sveiki, esmu Raivis Pučurs un vēlos pārdod daļu no GSOP Malta.
Šis man būs jau 2. GSOP live turnīrs. Februārī piedalījos GSOP Salzburg. Sākumā pārdot daļu šim turnīram nebiju plānojis, jo biļeti jau esmu vinnējis.
Bet ... paskatoties uz iepriekšējo reizi, kad izdomāju pārdot daļas un zinot, kā man gāja, sāku prātot. Varbūt kādu daļu vajag pārdot arī šoreiz. Cerības un pozitīvās domas, ko domā daļu pircēju, palīdzēja jau reiz sasniegt labu rezultātu. Un atbildības sajūta pret stekotājiem neļauj izpildīt nekādas muļķības.

Turnīra dalības maksa ir 1500 USD. Tā kā turnīrs nenotiek Latvijā un ir ceļošanas un dzīvošanas izdevumi, es pārdodu ar koeficentu 1,19, jeb 1000 Ls. Un vēlos pārdod 20%-25% max. Minimālā daļas vērtība 2%, jeb 20 Ls. Pārskaitīt naudu var uz Swedbankas konta numuru vai Moneybooker. Manām gaitām sekot varēs manā twitterā RaivoQT. ;)
Like
Labots 6 gadi atpakaļ
Pārdodu daļu no GSOP Malta turnīra. [SOLD OUT]
Sveiki, esmu Raivis Pučurs un vēlos pārdod daļu no GSOP Malta.
Šis man būs jau 2. GSOP live turnīrs. Februārī piedalījos GSOP Salzburg. Sākumā pārdot daļu šim turnīram nebiju plānojis, jo biļeti jau esmu vinnējis.
Bet ... paskatoties uz iepriekšējo reizi, kad izdomāju pārdot daļas un zinot, kā man gāja, sāku prātot. Varbūt kādu daļu vajag pārdot arī šoreiz. Cerības un pozitīvās domas, ko domā daļu pircēju, palīdzēja jau reiz sasniegt labu rezultātu. Un atbildības sajūta pret stekotājiem neļauj izpildīt nekādas muļķības. :D

Turnīra dalības maksa ir 1500 USD. Tā kā turnīrs nenotiek Latvijā un ir ceļošanas un dzīvošanas izdevumi, es pārdodu ar koeficentu 1,19, jeb 1000 Ls. Un vēlos pārdod 20%-25% max. Minimālā daļas vērtība 2%, jeb 20 Ls. Pārskaitīt naudu var uz Swedbankas konta numuru vai Moneybooker. Manām gaitām sekot varēs manā twitterā RaivoQT. ;)
Raivo39
Reg: 26/03/2012
Ieraksti: 18
degen9000 6 gadi atpakaļ
veiksmi ar daļām un turnīru
Like
1
Re: Pārdodu daļu no GSOP Malta turnīra.
veiksmi ar daļām un turnīru
degen9000
Raivo39 6 gadi atpakaļ
Paldies! ;)
Aptuveni 10% palikuši!
Like
Paldies! ;) Aptuveni 10% palikuši!
Raivo39
Raivo39 6 gadi atpakaļ
SOLD OUT!

Ātri gan, bet pārdoti 26%!
Esmu šokā! Bet nu ceru, ka nenožēlos neviens!
Like
Labots 6 gadi atpakaļ
[b]SOLD OUT![/b] Ātri gan, bet pārdoti 26%! Esmu šokā! :D Bet nu ceru, ka nenožēlos neviens!
Raivo39
   Parādīt

3033.7636