SOLD OUT!!! Pārdodu Olympic Winter Festival daļas

Sācis Raivo39   |  1354 Views
   Parādīt
Kategorija Donkr - Pokera forumi - Dzīvais pokers   |   Atslēgvārdi  olympic, winter, owf un fetival
Reg: 04/10/2009
Ieraksti: 16
Raivo39 6 gadi atpakaļ
Ja reiz mūsu pašu Olympicā nekas nenotiek, ir jādodas uz citām pilsētām. Tad no 27. Novembra Tallinā notiek Olympic Winter Festivāls. Gandrīz biju palaidis garām šo notikumu. Šodien atjēdzos un sāku prātot.

Atcerējos, ka esmu spēlējis tikai 3 šādas sērijas. Un šoreiz ar rezultātiem varu arī palepoties:

Divās sērijās pa vienam uzvarētam turnīram.
Pēdējā turnīrā 2. Vieta vēl nesenajā Olympic Summer Festivālā.

Vēl aizvien esmu arī 2012. gada Olympic reitinga līderis. Un vēlos parādīt Igauņu regiem, no kurienes nāk labākie spēlētāji.
Man šie turnīri patīk un padodas. Un mūsu pašu kazino rekonstrukcijas dēļ, esmu izsalcis pēc Live turnīriem. Visi šie faktori liecina par labu startu un vēl kādu papildinājumu diplomu plauktiņā.

Plānots spēlēt:
· 27. Novembrī - 110 EUR
· 28. Novembrī No Limit Texas - Terminator (25 EUR live chip.) – 150 EUR
· 30. Novembrī No Limit Texa – Main event 3 dienu turnīrs ar sākumu steku 30k – 350 EUR

Šoreiz es pārdodu % no visu turnīru pakas. Tā kā vēl ir ceļa izdevumi un 5 dienas viesnīcā, es pārdodu % no kopējās summas 700 EUR. Minimālā daļas vērtība ir 5 %, jeb 35 EUR. Pārdodu maksimums 50%.

Pārskaitīt var uz Bankas konta nr. vai uz Moneybooker raivis_pucurs@inbox.lv
Like
3
Labots 6 gadi atpakaļ
SOLD OUT!!! Pārdodu Olympic Winter Festival daļas
Ja reiz mūsu pašu Olympicā nekas nenotiek, ir jādodas uz citām pilsētām. Tad no 27. Novembra Tallinā notiek Olympic Winter Festivāls. Gandrīz biju palaidis garām šo notikumu. Šodien atjēdzos un sāku prātot.

Atcerējos, ka esmu spēlējis tikai 3 šādas sērijas. Un šoreiz ar rezultātiem varu arī palepoties:

Divās sērijās pa vienam uzvarētam turnīram.
Pēdējā turnīrā 2. Vieta vēl nesenajā Olympic Summer Festivālā.
[img]http://c0419384.cdn2.cloudfiles.rackspacecloud.com/vgregtjx-20121122-160835-819371-editor.jpg[/img]
Vēl aizvien esmu arī 2012. gada Olympic reitinga līderis. Un vēlos parādīt Igauņu regiem, no kurienes nāk labākie spēlētāji. :D
Man šie turnīri patīk un padodas. Un mūsu pašu kazino rekonstrukcijas dēļ, esmu izsalcis pēc Live turnīriem. Visi šie faktori liecina par labu startu un vēl kādu papildinājumu diplomu plauktiņā. :)

Plānots spēlēt:
· 27. Novembrī - 110 EUR
· 28. Novembrī No Limit Texas - Terminator (25 EUR live chip.) – 150 EUR
· 30. Novembrī No Limit Texa – Main event 3 dienu turnīrs ar sākumu steku 30k – 350 EUR

Šoreiz es pārdodu % no visu turnīru pakas. Tā kā vēl ir ceļa izdevumi un 5 dienas viesnīcā, es pārdodu % no kopējās summas 700 EUR. Minimālā daļas vērtība ir 5 %, jeb 35 EUR. Pārdodu maksimums 50%.

Pārskaitīt var uz Bankas konta nr. vai uz Moneybooker raivis_pucurs@inbox.lv
Raivo39
Reg: 04/10/2009
Ieraksti: 16
Raivo39 6 gadi atpakaļ
Pārdošanā palikuši 25%
Like
Labots 6 gadi atpakaļ
Re: Pārdodu Olympic Winter Festival daļas
Pārdošanā palikuši 25%
Raivo39
Reg: 22/09/2010